Szukaj nieruchomości

Znaleziono 31255 ofert

2 pokoje z garderobą

ul. Ostrobramska 102, Bielany, Warszawa

43.68 m²
2 pokoje
7. piętro

556 000 PLN

647 087 PLN -14%

12 729 PLN / m²

Indywidualna oferta cenowa
Emmerson Realty