Jasne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem

ul. Grochowska 34, Bemowo, Warszawa
192 000 PLN -16%
227 489 PLN 6 047 PLN / m²

Powierzchnia 31.75 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 2000

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Grochowska 34, Bemowo, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Michał Nowicka +48 698474511

Najczęściej zadawane pytania