Jasne mieszkanie 2-pokojowe z widokiem

ul. Słoneczna 69, Wawer, Warszawa
732 000 PLN -2%
744 857 PLN 5 908 PLN / m²

Powierzchnia 123.89 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 0
Liczba pięter 13
Rok budowy 1956

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 2-pokojowe z widokiem. Adres: ul. Słoneczna 69, Wawer, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Łukasz Kamiński Openhouse.pl +48 531244987

Najczęściej zadawane pytania