Nowoczesne 3-pokojowe w spokojnej okolicy

ul. Grochowska 48, Milanówek
212 000 PLN
5 167 PLN / m²

Powierzchnia 41.03 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 6
Liczba pięter 13
Rok budowy 2006

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Grochowska 48, Milanówek. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Robert Nowicka Emmerson Realty +48 515828374

Najczęściej zadawane pytania