5+ pokoje na Woli wykończone pod klucz

ul. Piłsudskiego 60, Targówek, Warszawa
356 000 PLN -8%
386 986 PLN 3 595 PLN / m²

Powierzchnia 99.04 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1971

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Piłsudskiego 60, Targówek, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Małgorzata Michalski Emmerson Realty +48 666626254

Najczęściej zadawane pytania