Mieszkanie 52 m² w dobrej lokalizacji

ul. Kondratowicza 113, Ursus, Warszawa
392 000 PLN
7 600 PLN / m²

Powierzchnia 51.58 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 2015

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 52 m² w dobrej lokalizacji. Adres: ul. Kondratowicza 113, Ursus, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Jakub Wiśniewski Colliers International +48 795739449

Najczęściej zadawane pytania