Przestronne 1-pokojowe w spokojnej okolicy

ul. Żelazna 56, Praga-Północ, Warszawa
523 000 PLN
3 876 PLN / m²

Powierzchnia 134.94 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 2015

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Żelazna 56, Praga-Północ, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Marcin Wiśniewski Metrohouse +48 799887389

Najczęściej zadawane pytania