Jasne mieszkanie 1-pokojowe na zamkniętym osiedlu

ul. Klonowa 90, Wawer, Warszawa
614 000 PLN -12%
698 073 PLN 5 576 PLN / m²

Powierzchnia 110.12 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 1
Liczba pięter 5
Rok budowy 1951

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 1-pokojowe na zamkniętym osiedlu. Adres: ul. Klonowa 90, Wawer, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Joanna Kowalska +48 665798506

Najczęściej zadawane pytania