2-pokojowe na ostatnim piętrze

ul. Rosoła 124, Białołęka, Warszawa
882 000 PLN
11 876 PLN / m²

Powierzchnia 74.27 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1974

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Rosoła 124, Białołęka, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Piotr Pawłowski Home Broker +48 735321586

Najczęściej zadawane pytania