Mieszkanie 5+-pokojowe w nowym budownictwie

ul. Idzikowskiego 17, Rembertów, Warszawa
566 000 PLN
11 345 PLN / m²

Powierzchnia 49.89 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 0
Liczba pięter 10
Rok budowy 1986

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Idzikowskiego 17, Rembertów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Robert Michalski Home Broker +48 797415226

Najczęściej zadawane pytania