2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie

ul. Brzozowa 94, Wawer, Warszawa
388 000 PLN
6 180 PLN / m²

Powierzchnia 62.78 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 10
Liczba pięter 10
Rok budowy 1964

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Brzozowa 94, Wawer, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Anna Szymańska Freedom Nieruchomości +48 609254075

Najczęściej zadawane pytania