Mieszkanie 5+-pokojowe z balkonem

ul. Ogrodowa 41, Praga-Północ, Warszawa
437 000 PLN
3 654 PLN / m²

Powierzchnia 119.61 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 6
Liczba pięter 6
Rok budowy 2023

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Ogrodowa 41, Praga-Północ, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Magdalena Szymańska Home Broker +48 697611159

Najczęściej zadawane pytania