1 pokoje z osobną kuchnią

ul. Rolna 93, Rembertów, Warszawa
519 000 PLN -4%
538 273 PLN 13 601 PLN / m²

Powierzchnia 38.16 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 1
Liczba pięter 11
Rok budowy 1958

Opis

Do sprzedaży 1 pokoje z osobną kuchnią. Adres: ul. Rolna 93, Rembertów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Adam Dąbrowska +48 505736598

Najczęściej zadawane pytania