Jasne mieszkanie 1-pokojowe z windą

ul. Broniewskiego 71, Grodzisk Mazowiecki
393 000 PLN -15%
460 223 PLN 3 582 PLN / m²

Powierzchnia 109.7 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 10
Liczba pięter 10
Rok budowy 1999

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Broniewskiego 71, Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Grzegorz Wiśniewski JLL Residential +48 662706834

Najczęściej zadawane pytania