Mieszkanie 122 m² w Wilanowie

ul. Lwowska 15, Mińsk Mazowiecki
766 000 PLN
6 279 PLN / m²

Powierzchnia 121.99 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 2
Liczba pięter 12
Rok budowy 1986

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Lwowska 15, Mińsk Mazowiecki. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Paweł Kowalska Openhouse.pl +48 732718955

Najczęściej zadawane pytania