5+-pokojowe mieszkanie w centrum

ul. KEN 130, Wesoła, Warszawa
450 000 PLN
4 460 PLN / m²

Powierzchnia 100.9 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 3
Liczba pięter 16
Rok budowy 2026

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. KEN 130, Wesoła, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Monika Grabowski Savills Polska +48 785900389

Najczęściej zadawane pytania