Nowoczesne 5+-pokojowe na Bemowie

ul. Przy Bażantarni 142, Praga-Północ, Warszawa
386 000 PLN
4 436 PLN / m²

Powierzchnia 87.01 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 9
Liczba pięter 10
Rok budowy 2014

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Przy Bażantarni 142, Praga-Północ, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Natalia Szymański +48 691642895

Najczęściej zadawane pytania