4-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji

ul. Koszykowa 62, Piaseczno
440 000 PLN
5 005 PLN / m²

Powierzchnia 87.92 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 7
Liczba pięter 13
Rok budowy 1992

Opis

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Adres: ul. Koszykowa 62, Piaseczno. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Paweł Szymańska Freedom Nieruchomości +48 534698481

Najczęściej zadawane pytania