Nowoczesne 4-pokojowe na Ursynowie

ul. Domaniewska 120, Sulejówek
402 000 PLN
2 845 PLN / m²

Powierzchnia 141.31 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 8
Liczba pięter 20
Rok budowy 2023

Opis

Do sprzedaży Nowoczesne 4-pokojowe na Ursynowie. Adres: ul. Domaniewska 120, Sulejówek. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Joanna Lewandowska Home Broker +48 882793794

Najczęściej zadawane pytania