5+-pokojowe na piętrze z widokiem

ul. Modlińska 21, Bielany, Warszawa
357 000 PLN
4 731 PLN / m²

Powierzchnia 75.46 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 4
Liczba pięter 18
Rok budowy 1969

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Modlińska 21, Bielany, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Agnieszka Lewandowski JLL Residential +48 735160690

Najczęściej zadawane pytania