Nowoczesne 3-pokojowe na Mokotowie

ul. Słowackiego 34, Praga-Południe, Warszawa
722 000 PLN
7 624 PLN / m²

Powierzchnia 94.7 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 0
Liczba pięter 6
Rok budowy 1954

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Słowackiego 34, Praga-Południe, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Małgorzata Dąbrowski +48 666333684

Najczęściej zadawane pytania