4-pokojowe na parterze z ogrodem

ul. Belgradzka 137, Ursus, Warszawa
278 000 PLN
8 119 PLN / m²

Powierzchnia 34.24 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 14
Liczba pięter 20
Rok budowy 2026

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Belgradzka 137, Ursus, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Andrzej Nowicka Cushman & Wakefield +48 669014365

Najczęściej zadawane pytania