Jasne mieszkanie 2-pokojowe na zamkniętym osiedlu

ul. Grochowska 28, Praga-Południe, Warszawa
458 000 PLN
3 413 PLN / m²

Powierzchnia 134.21 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 0
Liczba pięter 4
Rok budowy 1959

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Grochowska 28, Praga-Południe, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Natalia Michalski Colliers International +48 738168163

Najczęściej zadawane pytania