4-pokojowe na piętrze z widokiem

ul. Wilcza 105, Wola, Warszawa
497 000 PLN
15 868 PLN / m²

Powierzchnia 31.32 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 6
Liczba pięter 8
Rok budowy 1970

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Wilcza 105, Wola, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Michał Dąbrowski CBRE Polska +48 608495395

Najczęściej zadawane pytania