Przestronne 2-pokojowe przy metrze

ul. Lwowska 91, Wola, Warszawa
607 000 PLN -10%
678 053 PLN 7 561 PLN / m²

Powierzchnia 80.28 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 1980

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Lwowska 91, Wola, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Dorota Zielińska Savills Polska +48 666017271

Najczęściej zadawane pytania