2 pokoje z dużym balkonem

ul. Rembielińska 6, Izabelin
465 000 PLN -3%
478 538 PLN 5 109 PLN / m²

Powierzchnia 91.01 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 10
Liczba pięter 10
Rok budowy 2001

Opis

Do sprzedaży 2 pokoje z dużym balkonem. Adres: ul. Rembielińska 6, Izabelin. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Maria Dąbrowski Colliers International +48 784974038

Najczęściej zadawane pytania