Nowoczesne 4-pokojowe w centrum

ul. Przy Bażantarni 144, Ursus, Warszawa
498 000 PLN
4 653 PLN / m²

Powierzchnia 107.03 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1997

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Przy Bażantarni 144, Ursus, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Tomasz Lewandowska +48 539761992

Najczęściej zadawane pytania