Przestronne 3-pokojowe na Mokotowie

ul. Nowy Świat 85, Halinów
996 000 PLN -7%
1 071 222 PLN 20 109 PLN / m²

Powierzchnia 49.53 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 8
Liczba pięter 13
Rok budowy 1954

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Nowy Świat 85, Halinów. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Barbara Woźniak Engel & Völkers Warszawa +48 735784446

Najczęściej zadawane pytania