Jasne mieszkanie 3-pokojowe z garażem

ul. Sobieskiego 45, Wesoła, Warszawa
579 000 PLN
5 234 PLN / m²

Powierzchnia 110.63 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 0
Liczba pięter 16
Rok budowy 1994

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Sobieskiego 45, Wesoła, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Anna Jankowski Północ Nieruchomości +48 607762658

Najczęściej zadawane pytania