3 pokoje na Żoliborzu z tarasem

ul. Conrada 16, Wilanów, Warszawa
570 000 PLN -8%
622 517 PLN 4 215 PLN / m²

Powierzchnia 135.22 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 4
Liczba pięter 14
Rok budowy 1952

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Conrada 16, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Tomasz Wiśniewski Colliers International +48 538301273

Najczęściej zadawane pytania