Nowoczesne 5+-pokojowe na Bemowie

ul. Grójecka 110, Piaseczno
798 000 PLN
12 539 PLN / m²

Powierzchnia 63.64 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 10
Liczba pięter 10
Rok budowy 1982

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Grójecka 110, Piaseczno. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Robert Wójcik +48 512799018

Najczęściej zadawane pytania