2-pokojowe mieszkanie na Bemowie

ul. Zwycięzców 97, Jabłonna
559 000 PLN
17 724 PLN / m²

Powierzchnia 31.54 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 2002

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Zwycięzców 97, Jabłonna. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Barbara Pawłowski Re/Max Polska +48 664482064

Najczęściej zadawane pytania