Nowoczesne 2-pokojowe przy metrze

ul. Puławska 18, Ząbki
649 000 PLN
7 224 PLN / m²

Powierzchnia 89.84 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 0
Liczba pięter 19
Rok budowy 1985

Opis

Do sprzedaży Nowoczesne 2-pokojowe przy metrze. Adres: ul. Puławska 18, Ząbki. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Robert Dąbrowski Cushman & Wakefield +48 664967397

Najczęściej zadawane pytania