1 pokoje na Bielanach do zamieszkania

ul. Lwowska 145, Piaseczno
776 000 PLN
9 301 PLN / m²

Powierzchnia 83.43 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 14
Liczba pięter 15
Rok budowy 1984

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Lwowska 145, Piaseczno. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Agnieszka Szymański Agencja Nieruchomości Feniks +48 502316071

Najczęściej zadawane pytania