Jasne mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem

ul. Idzikowskiego 89, Wawer, Warszawa
965 000 PLN
16 618 PLN / m²

Powierzchnia 58.07 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 14
Liczba pięter 16
Rok budowy 1983

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem. Adres: ul. Idzikowskiego 89, Wawer, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Piotr Zieliński Lion's Estate +48 699796281

Najczęściej zadawane pytania