1-pokojowe mieszkanie z widokiem na park

ul. Leśna 109, Nadarzyn
393 000 PLN -13%
454 297 PLN 7 136 PLN / m²

Powierzchnia 55.07 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 8
Liczba pięter 19
Rok budowy 1996

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Leśna 109, Nadarzyn. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Joanna Kowalski Savills Polska +48 536196396

Najczęściej zadawane pytania