5+-pokojowe na ostatnim piętrze

ul. Krótka 58, Raszyn
462 000 PLN
12 174 PLN / m²

Powierzchnia 37.95 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 8
Liczba pięter 17
Rok budowy 1974

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Krótka 58, Raszyn. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Grzegorz Lewandowska Emmerson Realty +48 881617378

Najczęściej zadawane pytania