Komfortowe mieszkanie 4-pok. na Żoliborzu

ul. Fieldorfa 149, Wawer, Warszawa
531 000 PLN
4 005 PLN / m²

Powierzchnia 132.57 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1977

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Fieldorfa 149, Wawer, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Małgorzata Woźniak Openhouse.pl +48 536219037

Najczęściej zadawane pytania