4 pokoje w dobrej lokalizacji w nowym budownictwie

ul. Światowida 62, Wołomin
742 000 PLN
12 291 PLN / m²

Powierzchnia 60.37 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 6
Liczba pięter 19
Rok budowy 1957

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Światowida 62, Wołomin. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Marek Jankowska Century 21 Polska +48 506731718

Najczęściej zadawane pytania