Jasne mieszkanie 5+-pokojowe po remoncie

ul. Słowackiego 59, Zielonka
623 000 PLN -9%
682 738 PLN 4 691 PLN / m²

Powierzchnia 132.8 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 2023

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Słowackiego 59, Zielonka. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Andrzej Dąbrowski +48 662193689

Najczęściej zadawane pytania