Jasne mieszkanie 3-pokojowe z miejscem parkingowym

ul. Kondratowicza 50, Targówek, Warszawa
376 000 PLN
2 688 PLN / m²

Powierzchnia 139.87 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 12
Liczba pięter 13
Rok budowy 1984

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Kondratowicza 50, Targówek, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Aleksandra Jankowska Hamilton May +48 698728358

Najczęściej zadawane pytania