Mieszkanie 119 m² na Bielanach

ul. Sienkiewicza 52, Wilanów, Warszawa
437 000 PLN
3 668 PLN / m²

Powierzchnia 119.15 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 2000

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Sienkiewicza 52, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Michał Woźniak JLL Residential +48 507643076

Najczęściej zadawane pytania