Komfortowe mieszkanie 1-pok. na Mokotowie

ul. Królewska 78, Białołęka, Warszawa
621 000 PLN
14 772 PLN / m²

Powierzchnia 42.04 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1952

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Królewska 78, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Agnieszka Zieliński Metrohouse +48 725225318

Najczęściej zadawane pytania