5+ pokoje z osobną kuchnią

ul. Targowa 110, Rembertów, Warszawa
527 000 PLN -13%
605 067 PLN 16 902 PLN / m²

Powierzchnia 31.18 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 7
Liczba pięter 9
Rok budowy 2023

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Targowa 110, Rembertów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Monika Dąbrowski +48 698139563

Najczęściej zadawane pytania