Mieszkanie 66 m² na Ochocie

ul. Konstruktorska 11, Jabłonna
218 000 PLN -26%
293 431 PLN 3 306 PLN / m²

Powierzchnia 65.94 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 4
Liczba pięter 11
Rok budowy 1978

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Konstruktorska 11, Jabłonna. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Barbara Lewandowski Agencja Nieruchomości Feniks +48 734095186

Najczęściej zadawane pytania