Nowoczesne 5+-pokojowe w Wilanowie

ul. Domaniewska 16, Ochota, Warszawa
467 000 PLN
7 085 PLN / m²

Powierzchnia 65.91 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 4
Liczba pięter 5
Rok budowy 2015

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Domaniewska 16, Ochota, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Jan Zielińska Knight Frank +48 782576644

Najczęściej zadawane pytania