Komfortowe mieszkanie 5+-pok. w centrum

ul. Lwowska 49, Wola, Warszawa
681 000 PLN
5 903 PLN / m²

Powierzchnia 115.36 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 3
Liczba pięter 14
Rok budowy 2017

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Lwowska 49, Wola, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Małgorzata Kamiński Cushman & Wakefield +48 785449977

Najczęściej zadawane pytania