4-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Bora-Komorowskiego 123, Śródmieście, Warszawa
832 000 PLN
7 459 PLN / m²

Powierzchnia 111.55 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 1958

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Bora-Komorowskiego 123, Śródmieście, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Piotr Dąbrowska Agencja Nieruchomości Feniks +48 603365506

Najczęściej zadawane pytania