Mieszkanie 75 m² na Bielanach

ul. Mokotowska 97, Łomianki
434 000 PLN -11%
486 049 PLN 5 801 PLN / m²

Powierzchnia 74.82 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 10
Liczba pięter 12
Rok budowy 2020

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Mokotowska 97, Łomianki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Agnieszka Dąbrowski JLL Residential +48 724825852

Najczęściej zadawane pytania