Komfortowe mieszkanie 5+-pok. z widokiem na park

ul. Klimontowska 43, Wilanów, Warszawa
743 000 PLN
8 997 PLN / m²

Powierzchnia 82.58 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 1989

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Klimontowska 43, Wilanów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Aleksandra Lewandowski Savills Polska +48 665372671

Najczęściej zadawane pytania